Maskenbal 2017.

28. veljače 2017. nije bio uobičajen školski dan. Našu školu popunilo je mnoštvo „nepoznato- poznatih“  lica… Možete pretpostaviti - riječ je o Maškarama!

Nakon nastave učenici, ali i učitelji, imali su pregršt posla - trebali su se „uparaditi“… Nakon toga, u šarenilu boja, uživali smo u plesu pod maskama u holu škole uz odabir i proglašenje „Naj maske“.

Povjerenstvo za odabir „NAJ VELIKE MASKE-učenika“ (od petog do osmog razreda)  nije imalo lak zadatak, tako da su učitelji Kristina Benedek, Davor Stankić i Maja Kral imali puno pregovaranja prije donošenja konačne odluke. Nagradu za prvo mjesto osvojila je Patricija Marošević iz 7. b razreda s maskom dimnjačara, na drugom mjestu bila je petašica Lorena Milanović kao Miss Španjolske, dok je treće mjesto pripalo Nini Rezleru iz 7.b kao lovcu.

Povjerenstvo za odabir „NAJ MALE MASKE-učenika“ (od prvog do četvrtog razreda) pohvalilo je sve male maske koje su si dale puno truda! Članice Ankica Holubek (knjižničarka), Mirjana Djedović (socijalna pedagoginja) i Valentina Přenosil (učiteljica 3. razreda) dodijelile su nagradu za prvo mjesto gatari Mariji Pejazić iz 4. razreda. Nagrada za drugo mjesto također je otišla u 4. razred, točnije našem gusaru Davidu Bliznacu, a treće mjesto osvojio je Leon Znamenaček iz 2. razreda kao konobarica.

Povjerenstvo za odabir „NAJ MASKE-učitelja“ u sastavu učenica  Suzane Karniž, Nensi Doležal i Petre Horak također se namučilo donošenjem konačne odluke, budući da su i učitelji ozbiljno shvatili svoj zadak u „ maškaranju“. Prvo mjesto NAJ MASKE-učitelja“ osvojila je socijalna pedagoginja Mirjana Djedović kao baka iz crtića, drugo mjesto naš gusar - učiteljica Ranka Potrebić, dok je titula trećeg mjesta dodijeljena misterioznom Arapinu – učiteljici Senki Přibil.

Po svemu sudeći, još smo jednom u  pokladnom duhu uz puno smijeha, plesa, pjesme, zabave i odlične atmosfere obilježili „Školski maskenbal“! Pohvale svim učenicima i učiteljima koji su se potrudili u maškaranju i plesanju te time zagarantirali dobar provod.

Više o „Školskom maskenbalu“pogledajte u fotogaleriji!

Socijalna pedagoginja Mirjana Djedović

objavio: Mirjana Hojka   datum: 3. 3. 2017.